Obserwatorzy

POLECAM

czwartek, 23 kwietnia 2015

LADYCODE by Bell rozświetlacz highlighter glow skin

Witajcie moi Kochani.
Dziś zapraszam na recenzję produktu taniego i zarazem wspaniałego! Mowa o rozświetlaczu LADYCODE produkowany przez firmę Bell dla sieci sklepów Biedronka. 

Opakowanie jest proste - czarna podstawa, przeźroczyste wieczko. Po około 8 miesiącach walania się po szufladach i pudełkach z kosmetyczkami oraz oczywiście używania delikatnie wytarły się napisy, ale wciąż widać co to za produkt, ile go mamy i ile jest ważny. Koszt - ok. 12 zł za 11g.
Generalnie rozświetlacz jak rozświetlacz - nie ma co się rozwodzić nad kolorem. Wszak jak na załączonych obrazkach widać to kolor białej perły (nie mylić z wykończeniem perłowym), po prostu to nie idealna biel, jakby bardziej beżowa ale nie ecru i do tego wciąż złamana zimną nutą. Wykończenie jakie daje jest satynowe. Do tego tworzy na szczytach kości policzkowych taflę, która dopiero pod kątem przepięknie odbija światło. A co najważniejsze - nie ma nawet pół grama drobinek!
Rozświetlacz LadyCode nadaje się również do zaznaczania szczytu nosa, czubka brody, łuku kupidyna oraz do rozświetlania spojrzenia poprzez nałożenie go w wewnętrznym kąciku oka. Bardzo fajnie można przez to podkreślić spojrzenie. 
Pigmentacja produktu jest bardzo dobra - można z nim przesadzić, dlatego polecam nakładanie lekką ręką i małym, miękkim, puchatym pędzlem.
 
Co do trwałości, to z polików (które w trakcie dnia jednak dotykamy, podpieramy głowę ręką, dumamy itp.) znika po około 8 godzinach. Jednak nałożone standardowo z makijażem oka wytrzymuje na bazie pełne 12 h.
Rozświetlacz się nie osypuje, ani nie pyli. Bardzo dobrze współpracuje z pędzlami jak i palcami. I do tego wszystkiego jest pioruńsko wydajny i pewnie pół go wyrzucę. Ze względu na termin ważności, nie dam rady go zużyć :(
Zobaczcie sami jak on pięknie, subtelnie i elegancko wygląda! Dla mnie to ideał! 

 Ocena: 10/10 
Znacie ten rozświetlacz? Może możecie polecić coś innego bez drobinek?
Buziole:*
SW

13 komentarzy:

Odwiedzam zawsze blogi osób, które zostawiają i te dobre słowa ale i te złe. Jeżeli koniecznie chcecie mi zostawić namiary na siebie - napiszcie mi wiadomość prywatną, nie spamujcie komentarzy. Wszelkie z linkami i adresami zostaną usunięte.